Лайфхак — «Що потрібно робити, аби був прекрасний сон»

Чудовий сон дає кожному з нас більше енергії впродовж дня та зменшує потребу в сні. Ви стаєте активнішими, Ви краще сприймаєте навколишyє середовище, Ви швидше і ефективніше приймаєте рішення. Але що, коли людина не висипається чи коли вона заспала? Що тоді? Думаю кожен з Вас може підвердити такі загальні симтоми:втома, головна біль, розосередженість і т.д.

Ось декілька порад для тих, хто дійсно хоче покращити свій сон, життя та зробити ще один крок до успіху:

1. Прокидайтеся в один і той же час вранці Ви автоматично програмуєте організм на сон. В Вашому довому ритмі 24 години, лягаючи о 00:00 і, встаючи, в 07:00, Ви програмуєте себе на те, що Ви маєте виспатись саме в цей час.

2. Лягайте спати, коли стомилися

3. Прокидайтеся без будильника Це дозволить Вам оптимізувати Ваш сон, знімить залежність будильника та доведено, що це підвищить Ваші творчі здібності на 10-15%.

4. Поліфазний сон Коли Ви загружені на 1000%, не маєте часу+від природи не любите спати, а хочете чим більше зробити, досягнути, самореалізуватися, то поліфазний сон для Вас. Поліфазний сон – це коли Ви лягаєте спати впродовж доби декілька раз(в сумі не більше 5 годин сну на день, як Леонардо да Вінчі, який спав на добу 4 години) Наприклад: 1 Кожних 4 години Ви лягаєте спати на 40хв 2 3 години сну вночі+ 3 перерви по 20 хв впродовж дня Головне, щоб це Ви намагалися(робили)в один і той же час, тоді це можливо і Ваш організм витримає. Але майте на увазі, що якщо почали, то це слід робити системно!

5. Ведіть записник сну(записуйте коли лягаєте, коли встаєте) В даному інструменті є багато переваг: 1 Це допоможе Вам краще контролювати Ваш сон(15 сек записати, коли лягли, коли встали) 2 З часом Ви можете проаналізувати певні тенденції(що впливає негативно на Вас та Ваш сон 3 Ви краще зможете використовувати Ваш дорогоцінний час

6. Вам необідно 7-10 днів до адаптування Якщо Ви бажаєте вставати в 6 ранку кожного дня, то зрозуміло, що для цієї звички Вам буде необхідно певний час(7-10 днів). Після 7-10 днів зменшуйте час сну на 30хв. Таким чином до за 1 місяц Ви можете привчити себе без будь-яких зусиль, втрат на здоров’ї організму вставати о 6:30ранку.

7. Їжте сирі овочі Морковка, редиска, цибулька, капуста, огірочки…Їжа і те як ми харчуємось прямо впливає на наш сон. Це дозволить нам як мінімум зменшити потребу сну на 30хв., +збільшити запаси енергії організму, оскільки він менше буде витрачати енергії на обробку важкої їжі. Це не означає, що всі сідають на дієти, ні, це означає, що кожному з нас слід вибирати продукти харчування якомога ретельніше.

8. Не наїдайтеся вечером як Я Сам не можу себе відлучити від цієї пагубної звички. Наївся, захотілось спати, ліг, а організам страждає+витрачається енергія на травлення, що негативно впливає на сон.

9. Не пийте каву ввечері Є такі каволюби, що полюбляють пити каву вночі і т.д. Цього слід уникати, тому що коли Ви все-таки ляжете спати, вранці Ви будете більше втомлені!!!

10. Сніданок – закон! Сніданок не можна пропускати. Треба снідати за годину, після того як Ви проснулися.

1 Ви регулюєте Вашу травневу систему

2 Це перезаряджає Ваш внутрішній годинник

3 Більше енергії Да, і не ходіть більше

5 годин. Нічого не ївши(хоч трішечки, а треба)

«You must sleep sometime between lunch and dinner, and no half- way measures. Take off your clothes and get into bed. That’s what I always do. Don’t think you will be doing less work because you sleep during the day. That’s a foolish notion held by people who have no imagination. You will be able to accomplish more. You get two days in one —well, at least one and a half, I’m sure. When the war started, I had to sleep during the day because that was the only way I could cope with my responsibilities». ~Sir Winston Churchill

11. Поспіть трішки в обід НАСА дослідження підтвердили, що людин подрімавши в обід 20-60хв підвищує: 1 Продуктивність на 35% 2 Можливість прийняття рішень на 50% Дрімнути хочеться зазвичай після 6-8 годин після сну. Між 13:00 та 15:00.

12. PZIZZ Це програмка, яку можна завантажити під Win та Mac. Ця програмуля створює «доріжки для сну». http://www.pzizz.com – тут Ви дізнайєтесь про це більше. Програмка є платна, але так як торренти в нашому світі дозволені тому ось одна з ссилока: (просто в гуглі введіть: pzizz+torrent – а там вже розберетесь)

13. – Поцікавтесь!!! Тут Ви можете дізнатися про сни, в яких Ви усвідомлюєте, що це Вам сниться. Даний ресурс, може виявитись для Вас дуже цікавим. Також про це Ви можете дізнатися з книги: «Exploring the world of Lucid Dreaming.», яку Ви можете скачати звідси )

14. Задавайте собі питання перед сном Перед тим як лягти спати, задайте собі питання: як вирішити те завдання чи поступити в тому випадку – Ви налаштуєте свою підсвідомість шукати відповідь поки Ви будете спати! І пам’ятайт вірне питання – 50% успіху!

15. Вивчайте гіпногогію Гіпногогія – це ментальний стан міжтим як Ви проснулися та сном. Ніби, наполовину в свідомості. Це вважається «золотою жилою творчості». Є певні методи, які дозволяють входити в цей стан: 1 Ляжте в ліжко на спину чи комфортно сидячи розмістіться в кріслі; 2 Покладіть Ваші локті на ліжко/крісло таким чином, щоб зап’ястя були направлені вгору, але були розслаблені в той же час. 3 Сфокусуйтесь на проблемі, що Ви бажаєте вирішити 4 Дозвольте собі засипати, тримаючи увагу на проблемі, так довго, наскільки Ви це можете 5 Чекайте поки Ваші руки не впадуть природнім чином, розбудивши Вас. Це станеться, коли Ви почнете засипати. 6 Зразу запишіть креативні думки, що були у Вас в голові впродовж всього процесу 7 Повторіть Даний метод Ви можете знайти в книзі «Mind Performance Hacks: Tips and Tools for Overclocking Your Brain», а скачати її можна тут )

16. Ведіть записник снів Коли Ви проснулися і це зрозуміли, нічого не робіть, спробуйте згадати що Вам снилося, згадавши, зразу занесіть це в записник(блокнотік). Але не потірбно писати мемуари, найкраще це робити в образі картинки, ключових слів до неї і все, це має забирати у Вас 1хв часу. Це розвиває: 1 Пам’ять 2 Вміння аналізувати сни 3 Це створює привичку для Вашого мозгу запам’ятовувати сни, які можуть приносити кожному міліони унікальних ідей.

17. Спіть в повній темноті

18. Краще спиться в прохолодній кімнаті

«Whatever you hold in your mind will tend to occur in your life. If you continue to believe as you have always believed, you will continue to act as you have always acted. If you continue to act as you have always acted, ou will continue to get what you have always gotten. If you want different results in your life or your work, all you have to do is change your mind».

19. Робіть собі маленькі нагороди Щоб вранці було краще і легше для Вас вставати, мотивуйте себе: 1 Улюблена кава/чай тільки вранці 2 Солодощі – тільки вранці 3 І інші мотиватори, що можуть для Вас служити!!!

20. За 2-3 години до сну напишіть Ваш «To Do List»/Думки Це корисно, тому що: 1 Ви проплануєте день і налаштуєтесь на завтра 2 Будете в курсі всіх необхідних справ 3 Це налаштовує Ваші мозги на кращий сон та відпочинок+Ви заснете скоріше

21. Будьте позитивно налаштовані «взагалі»!

22. Налаштуйте 2 будильники з різницею в 5 хвилин 1 З приємною мелодією і поставте близько 2 Ви маєте ту мелодію, що ненавидите(поставте подалі від ліжка) Суть: як тільки 1 будильник заграє, Ви встанете і бігом підите виключати 2 будильник, щоб він на Вас не нагримів. От і все!)))

23. Медитуйте Якимось чином воно покращує сон і самопочуття людини. Ви покращуєте внутрішню гармонію!

24. Закохайтесь 1 Більше енергії 2 Позитивніше ставлення до життя 3 Жвавість 4 Сон прекрасний

25. Висновок Дані методі є надзвичайно корисні для кожної людини. Головне –це побороти природну лінь людини і заставити себе працювати над собою. Якщо Ви це зможете, то Ви неодмінно досягнете успіху. Крім цього, дані методи дозволять Вам: 1. Підвищити креативність 2. Використовувати більше часу й ефективніше 3. Продлити собі життя 4. Краще орієнтуватися у власному житті 5. Досягнути успіху Всім удачі і гарних снів!

Матеріали були взяті з сайту: http://www.sleepwarrior.com

Запись опубликована в рубрике Советы для Жизни с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.