Ранкова зарядочка

Ранкова Зарядка

Нарешті сьогодні заставив себе зранку встати. Зранку для мене це 6:00. скажу чесно, лінь просто на піку, але як ти її бориш, то просто кайф. Ранок почався з ранкового забігу в декілька кругів, розминки загальної суставів та корпусу, а також вправи на силу з допомогою спеціальної борцовскої різіни, за допомогою якої качаю м’язи та тіло на силу та витривалість.

Окрім цього, зранку з Едом відпрацьовували техніку. Згадували старенькі уходи з захватом руки та комбінацією ударів ноги+рука+локоть і кидок+ключ на больовий, короче весело)))) а також, трішки працювали над поворотами корпусу з заломом+ключ руки з кидком (дето так) :)

З 6-8 займатися якраз супер, тоді тіло заряджається на цілий день: позитивом та енергією. Короче, відчуваєш себе бодрячком)

Нада наступного тренування попрацювати над точками і цікаво було б продовжити тренування з яварою, і ще обовязково треба працювати над ударами, блоками , вкручуваннями і обовязково відточувати плавність виконання вправи, а то інколи поділяю на декілька рухів, а робити з паузами не вірно. Також, трішки серйозніше треба поставитися до тренувань, а то останнім часом багато говорю, а мало роблю, а це мені самому не подобається. Ось так)

До наступного тренування і дякую Ед ;)

Запись опубликована в рубрике Мой журнал тренировок с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.